caucasian-beautiful-female-face-marked-with-arrows-main-facial-lAmeliyatsız Yüz Germe (Facial Lifting)

Antalya, Türkiye’deki kliniklerimizde uyguladığımız yumuşak germe ipleri ile ameliyatsız yüz germe işlemi, 2 yıla kadar mükemmel sonuçlar vermektedir.

Bu teknikte, son teknoloji gerdirme ipleri kullanılarak cilt gerdirilip sıkılaştırılarak çok daha genç bir görünüm kazandırılır. Hızlı iyileşme sağlayan basit bir tekniktir.

Yaşlanma belirtileri gösteren, ancak tam yüz germe veya ameliyat olmak istemeyen 30 yaş üstü hem erkek hem de kadınlar bu tedaviye başvurabilirler. İşlem, doğal görünümlü sonuçlar yaratabilen, ameliyatsız bir yüz germedir.

Hasta için, çok daha düşük bir fiyat ve daha az potansiyel risk ile cerrahi yüz gerdirmeye göre daha çok daha hafif bir tekniktir.

İpler yüzün farklı bölgelerini tedavi etmek için kullanılabilir.

elegant-pretty-blonde-woman-with-blonde-curled-hairs-red-lips-st

Emilebilir iplerle yapılan yüz germe, diğer estetik işlemlerle kombine edilebilir. Cildin canlılığını arttırmak için uygulamayı dolgu maddeleri ve yüz gençleştirme prosedürleri ile birleştiriyoruz.

İp askı ile germe için uygun adaylar;

  • Hafif veya orta derecede yüz doku kaybı yaşayanlar,
  • 30 ile 60 yaş arasındaki kişilerdir.

Emilebilir iple germe işlemi genel anesteziye gerek olmadan, bölgesel uyuşturma ile toplam 60 dakikadan kısa sürede gerçekleştirilir.

İyileşme süresi nasıldır?

Birçok hasta, iple germe işleminden sonra aynı gün işine dönebilir. Ancak bazı hastalarda birkaç gün hafif ağrı ve morarma olabilir.

Ameliyatsız yüz germe işleminin sonuçlarını ne zaman görülür?

Sonuç hemen başlar, hastadan hastaya değişmekle birlikte nihai sonuçlar 6 hafta ile 6 ay arasında görülür ve 24 aya kadar sürer. Cilt dolgu maddeleri ve diğer enjeksiyonlarla birleştirildiğinde uygulamanın ömrü artar.

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Logo

282x71Beyaz Kaplama Logo Png

Adres

map-icon

Altınkum Mh. 416. Sk. No:1 K:3 Konyaaltı / Antalya

facebookinstagram

Telefon

telefon

Clinic Antalya: +90 (242) 228 00 18

Faks : +90 (242) 229 18 00