BADEM GÖZ AMELİYATI

badem göz 2

Daha çekici gözler, daha derin bakışlar herkesin isteğidir. Son yıllarda göz kapağı estetiği ameliyatları ile paralel olarak gündemde yer almaya başlayan uygulamalardan bir tanesi de badem ya da kedi gözü operasyonudur. Her ne kadar isim olarak sadece estetik amaçlı gibi görünse de bu tarz uygulamalar aslında yıllardır oküloplastik cerrahlar tarafından özellikle birtakım deformitelerin düzeltilmesi amacıyla yapılmaktadır.

Badem göz operasyonunda yapılan esas işlem göz kapaklarının eğimini, açı olarak değiştirmektir. Bunun için de kapakların kulak tarafındaki birleşim yerinin bulunduğu pozisyondan bir iki milimetre yukarı alınır.

Badem göz estetiği, kişinin göz ve yüz yapısının uyumunu ve simetrisini bozmayacak şekilde, göz çevresini daha çekici görünüme kavuşturmak için uyguladığımız bir işlemdir. İşlemi ameliyathane şartlarında, lokal anesteziyle göz kapaklarının kenarlarındaki kaz ayağı çizgilerinden çok az estetik kesiklerle gerçekleştirilmektedir. Göz çevresindeki çizgiler işlem sırasında kullanıldığı için operasyon sonrası genellikle iz kalmamaktadır. Lokal anestezi altında gerçekleştirildiği için hasta işlem sonrası aynı gün içinde taburcu olur ve sosyal yaşantısına devam edebilir. Yaklaşık 7-10 gün içerisinde konulan estetik dikişler alınmaktadır. Uzun dönem dayanıklılığı olan bir işlemdir.

badem göz

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Logo

282x71Beyaz Kaplama Logo Png

Adres

map-icon

Altınkum Mh. 416. Sk. No:1 K:3 Konyaaltı / Antalya

facebookinstagram

Telefon

telefon

Clinic Antalya: +90 (242) 228 00 18

Faks : +90 (242) 229 18 00