blefaroplasti-ameliyatiBLEFAROPLASTİ

Şiş ve düşmüş göz kapakları, üst kapaklarda ağırlık yapan ve özellikle görme alanını da kapatan fazla cilt dokusu, göz altı torbaları, göz altı çöküklükleri ve morluklar insanlarda görünüm veya estetik gibi birden fazla probleme neden olmaktadır. Göz kapağı sorunları daha yaşlı ve yorgun görünmemize neden olduğu gibi görmeyi ve görme alanını da etkilemektedir. Göz kapağı estetiği (blefaroplasti) ile bu sorunlardan kurtulmak mümkündür. Göz kapağı operasyonları tek üst veya alt kapaklara ya da hem üst hem alt kapaklara yönelik aynı seanslarda planlanabilir.

Temel olarak blefaroplasti:

Göz kapakları üzerinde sarkan fazla cildin ve içerideki yağ dokusunun düzenlenmesidir. Daha önceki ameliyatlara bağlı kapak deformiteleri de varsa tamir edilebilir.

Kimler Göz kapağı Estetiği (Blefaroplasti) Olabilir?

18 yaş üstündeki her bireye göz kapağı estetiği yapılabilir.

Göz Kapağı Estetiğinin (Blefaroplasti) Sonuçları

Blefaroplasti görünüşünüzde oldukça memnun olacağınız değişikliler yapabilir. Sarkmış ve şiş üst göz kapaklarından blefaroplasti ile kurtulmak, gözlerden ağırlık ve yorgunluk hissini de alabilir. Alt kapak torbalarından kurtulmak yorgun ve görüş açısındaki görme detayını arttırmakta ayrıca yıpranmış görüntüyü ortadan kaldırmaktadır.

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Logo

282x71Beyaz Kaplama Logo Png

Adres

map-icon

Altınkum Mh. 416. Sk. No:1 K:3 Konyaaltı / Antalya

facebookinstagram

Telefon

telefon

Clinic Antalya: +90 (242) 228 00 18

Faks : +90 (242) 229 18 00