Diş KaplamaDiş Kaplama

Dişlerimiz sağlıdır fakat güzel görünmüyordur. Etkileyici gülüşten tabi ki mahrum kalmayacağız. Sağlıklı ve parlak gülüşler için diş kaplaması tedavisi sizin için en güzel seçenek.

Diş kaplaması, dişlerdeki kusurları düzeltmek için yapılan bir diş estetiği tedavisidir. Kaplamalar, yontma, kırık, renksiz veya küçük dişler dahil olmak üzere farklı kozmetik sorunu tedavi etmek için kullanılabilir.

Tam kaplamalar ve kısmi kaplamalar

Tam kaplamalar (Kron olarak adlandırılabilir) tüm dişi tamamen kaplarlar. kısmi kaplamalar ise (lamina), kişinin ağzının mevcut durumuna göre yalnızca rengi bozulmuş veya hasar görmüş alanları kaplar.

Emax Kaplamalar

diş kaplama 2

Emax Kaplamalar Lityum Silikat olarak da bilinen Emax Kaplamalar, onları restoratif diş hekimliğinde oldukça etkili kılan ayırt edici özelliklere sahiptir. Kırık veya hasarlı dişleri restore etmek için tam kaplama yapmak için kullanılır. Emax kaplamalar görünüşte yarı saydamdır - onlara dişlerinize daha doğal bir görünüm kazandırma yeteneği veren bir kalitedir.Zirkonya Kaplamalar

Zirkonya kaplamalar

zirkonya oksit olarak bilinen bir tür seramik malzemedir. Hasarlı bir dişi restore etmek için tam veya kısmi kuronlar yapmak için kullanılırlar. Zirkonyum kaplamalar farklı tonlarda üretilir ve mevcut dişlerinizin rengine en uygun renk tonlarını seçmenize olanak tanır.

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Logo

282x71Beyaz Kaplama Logo Png

Adres

map-icon

Altınkum Mh. 416. Sk. No:1 K:3 Konyaaltı / Antalya

facebookinstagram

Telefon

telefon

Clinic Antalya: +90 (242) 228 00 18

Faks : +90 (242) 229 18 00