Gülüş Estetiği - Gülümseme Dizaynı

Gülüşünüz iz bırakacak! Gülümsemek insanın en etkileyici güzelliği olarak tanımlanır. Dişlerde gülümsenin en temel yapı taşıdır. Gülüş estetiği ile güzelliğinizin etkisini arttırın.

Tedavi planınız tamamen kişiseldir. Kişisel olarak ihtiyaçlarınız belirlenir. Dişleriniz belki de parlak ve beyazdır fakat belki de şeklinden dolayı kötü bir görünüme sahiptir. Bu kişisel sorunlar belirlenir ve tedavi kişiye özel planlanır. Gülümseme tasarımı işlem süresi ortalama olarak 5 tam gün sürmektedir.

Popüler gülümseme estetiği tedavilerimiz;Gülüş Dizaynı 2

  • Diş makyajınız sırasında şekil ve rengi değiştirmek için kompozit yapıştırma.
  • Hasarlı ve eksik dişlerin yerine diş implantları.
  • Dişlerinizin rengini açmaya yardımcı olmak için diş beyazlatma.
  • Kaplamalar (Emax Kaplamalar, Zirkonyum Porselen Kaplamalar)
  • Gülümseme kusurlarını düzeltmek için çok yaygın bir başka prosedür kaplamalardır. Kaplamalar, çok çeşitli estetik sorunları düzeltmek için kullanılabilir.

Yeme bozukluğu, Sigara kullanımına dayalı kötü görüntü ve kırılmış diş nedenleriyle zarar görmüş dişler kaplama uygulanarak düzeltilebilir. Estetik diş hekimimiz, gülümsemenizin rengini iyileştirecektir. Dişler arasındaki boşluklu yapı veya çarpık duruşlar yetişkin diş telleri ya da görünmez seçenekleri ile doru bir şekilde hizalanır. Fakat eksik dişleriniz ve ya sağlıksız dişleriniz hizalamayı ve gülüşünüzün etkisinde sorunlara neden olabilir. Bu kısımda estetik diş hekimimiz diş kurtarılabilir yapısını kaybetmiş ise diş implantları, köprüler ve kısmı takma dişler önerecektir.

Tedavi başlangıcında dişlerinizin ölçüleri alınacak ve diş hekimimiz bir ön izleme oluşturacaktır.

Önizleme, temel olarak, diş hekiminizin emrinde çeşitli teknolojiler kullanılarak oluşturulan, beklenen bir "sonrası" fotoğraftır. Dental önizlemede kullanılan teknolojilerden bazıları şunlardır:

  • Dental görüntüleme yazılımı
  • Dental kompozit yapıştırma maketi
  • Dental çalışma modelleri
  • Diğer hastaların öncesi ve sonrası fotoğrafları

Modern diş teknolojisi, çeşitli estetik diş prosedürlerinin beklenen sonuçlarını göstermede uzun bir yol kat etti. Her şey söylenip yapıldıktan sonra dişlerinizin maket görüntüsüne benzemesi çok muhtemeldir.Gülüş Dizaynı

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Logo

282x71Beyaz Kaplama Logo Png

Adres

map-icon

Altınkum Mh. 416. Sk. No:1 K:3 Konyaaltı / Antalya

facebookinstagram

Telefon

telefon

Clinic Antalya: +90 (242) 228 00 18

Faks : +90 (242) 229 18 00