two-young-thick-thin-women-have-different-figures-comparison-conLiposuction

Emme destekli lipektomi işlemi de denebilir. Vücudunuzdaki yakımı zor, inatçı, aşırı yağları çıkararak vücudunuzu şekillendirip düzenleyen işlemdir. Bu tedavi, cilt altı yağının bulunduğu vücudun her yerine uygulanabilir. Karın, yanlar, sırt, kollar, uyluklar ve çene altı bölgesi için popüler bir tedavidir.

  • Liposuction, yağ globüllerini emme yoluyla fiziksel olarak uzaklaştırarak harici yağı (deri altı yağ olarak da adlandırılır) hedefler.

Liposuction'dan iyi bir sonuç almak aynı zamanda cildinizin kalitesine de bağlıdır. Cildiniz zayıfsa veya aşırı sarkık bir cildiniz varsa, liposuction sizin için en iyi seçenek olmayabilir.

Liposuction, diğer prosedürlerle birleştirilebilir (tummy tuck, kol kaldırma veya otolog yağ transferi). Yağ transferi ile kombine edildiğinde, alınan yağın bir kısmı, göğüsleriniz, yanaklarınız veya çene hattınız gibi vücudun başka bir bölümünde belirginliği arttırmak ve iyileştirmek için kullanılır. Yüz hatlarınızı geliştirmek ve yaşa bağlı hacim kaybını ince ve doğal görünen bir şekilde tedavi etmek için yüze yağ transferi yapılabilir.

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Logo

282x71Beyaz Kaplama Logo Png

Adres

map-icon

Altınkum Mh. 416. Sk. No:1 K:3 Konyaaltı / Antalya

facebookinstagram

Telefon

telefon

Clinic Antalya: +90 (242) 228 00 18

Faks : +90 (242) 229 18 00