Popo Kaldırma Ameliyatı

popo_kaldırma_ameliyati

Popo kaldırma ameliyatı

Popo kaldırma ameliyatı, popo bölgesindeki cilt gevşekliğini ve fazla yağ birikintilerini gidermek için uygulanır. Sonuç; daha kalkık, konturlu bir kalça ve daha sıkı bir kıvamdır. Popo kaldırma ameliyatında, cerrah kalçayı yeniden şekillendirmek için fazla deriyi ve yağı alır. Daha sonra kalçalar yeniden yapılandırılır ve bu daha konturlu ve estetik olarak hoş bir görünüm sağlar. Cerrahlarımız, vücudunuzun gençleşmiş görünmesini ve hissetmesini sağlayacak en iyi sonuçları elde etmeye kendilerini adamaktan büyük gurur duyarlar.

Brezilya Popo Kaldırma ameliyatının cerrahi popo kaldırmadan farkı, amacın gluteal yağ transferi ile şekillendirmek ve kalça boyutunu büyütmek olmasıdır. Cerrahi popo kaldırma, genellikle cerrahi cilt eksizyonu ve yağ alma işleminin bir parçası olarak kalça hacminde azalma ile sonuçlanabilir. Cerrahlarımız, gluteal yağ transferi ameliyatı için yalnızca en güvenli teknikleri uygulamaktadırlar.

Popo kaldırma ameliyatı genel anestezi altında 2-3 saat süren bir işlemdir. Günübirlik olarak yapılmaktadır. Prosedür, lokalize cilt gevşekliğini düzeltmeyi amaçlayan mini bir prosedürden, önemli cilt gevşekliğini gidermek için tam bir kombine liposuction ve eksizyonel prosedüre kadar invazivlik açısından farklılık gösterir.

Popo kaldırma türleri

  • Geleneksel tam popo kaldırma
  • Mini popo kaldırma
  • Modifiye popo kaldırma
  • Lateral popo kaldırma

Popo kaldırma ameliyatı, yağ aldırma ve kilo verme amaçlı liposuction ve karın germe gibi diğer kozmetik işlemlerle birlikte yapılabilir.

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Logo

282x71Beyaz Kaplama Logo Png

Adres

map-icon

Altınkum Mh. 416. Sk. No:1 K:3 Konyaaltı / Antalya

facebookinstagram

Telefon

telefon

Clinic Antalya: +90 (242) 228 00 18

Faks : +90 (242) 229 18 00